Aneta Ropek

Aneta Ropek

01/22/2018 Wyłączono przez Meeting

Trener praktyk sprzedaży. Coach. Konsultant biznesowy.

Manager handlowy z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym związanym ze sprzedażą. Ekspert w zakresie zarządzania zespołami, sprzedażą, coachingu kadry managerskiej i zespołów handlowych, technik sprzedaży i obsługi klientów. Konsultant badania analitycznym testem MindSonar – style myślenia w określonych kontekstach.

Na początku pracy zawodowej pracowała na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w Bosch Centrum. W latach 2004 – 2007 Kierownik działu sprzedaży w Neptun Software – firmie z sektora IT. Zarządzała zespołem sprzedaży w strukturze rozproszonej. Odpowiadała za tworzenie i realizację strategii marketingowej i sprzedażowej. Następnie Kierownik Oddziału w Agrex Arcon a od 2008 roku Manager pomorskiego oddziału Farutex (sektor: FMCG, HoReCa) gdzie kierowała pracą 40-osobowego zespołu.

W latach 2010 – 2014 jako Dyrektor w Cetrowet – Cezal (sektor medyczny) była odpowiedzialna za prowadzenie oddziału i realizację planów sprzedażowych, przetargowych. W firmie Over Group jako Dyrektor działu weterynaryjnego odpowiadała za zmianę ogólnopolskiej strategii sprzedażowej. Zarządzała pracą podległego zespołu handlowego i zespołu call center.

Efektywnie zarządzała działaniami handlowymi w celu osiągania przez zespół ponadprzeciętnych wyników sprzedaży.

Zajmowała stanowisko Managera Sprzedaży w JMB Sp. z o. o. (sektor: produkcyjny) gdzie zajmowała się zarządzaniem sprzedażą na terenie Polski i Europy. Budowała i kierowała zespołem handlowym wykorzystując najnowsze rozwiązania szkoleniowe i coachingowe.

Obecnie prowadzi firmę Meeting Szkolenia Coaching, która zajmuje się świadczeniem usług konsultacyjnych, szkoleniami i coachingiem na terenie kraju.

Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu (kierunek zarządzanie i marketing), Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego (kierunek: zarządzanie przedsiębiorstwem).

Studia podyplomowe na WSAiB kierunek Life&Business Coaching.

Od października br. studiuje mediacje gospodarcze i pracownicze na WSAiB w Gdyni.

 

 

Kontakt

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Temat

  Zgoda
  Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych.
  Wyrażam zgodę na przesłanie mi oferty/ odpowiedzi ma maila.

  Treść wiadomości

  Administratorem Twoich danych osobowych jestem ja- Aneta Ropek. Twoje dane są przetwarzane w mojej bazie i dokładam wszelkich starań aby w pełni je zabezpieczyć. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne, by otrzymywać odpowiedzi na pytania i moją ofertę. Pamiętaj: Nie udostępniam Twoich danych osobowych podmiotom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody. Twoje dane osobowe będę przetwarzać do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu lub gdy ustalę, że dane się zdezaktualizowały.