Sylwia Plona Zduńczyk

01/22/2018 Wyłączono przez Meeting

UPRAWNIENIA

Certyfikowany trener biznesu – praktyk zarządzania i rozwoju umiejętności miękkich, certyfikowany Coach ICF w pracy indywidualnej i zespołowej, certyfikowany facylitator, certyfikowany konsultant narzędzia MindSonar® badającego wartości i style myślenia ludzi w różnych kontekstach.

ZAWÓD

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Studiów Zawodowych Coachingu ACTSH ICF w Instytucie Rozwoju i Komunikacji Mukoid, Szkoły Facylitacji Pathways, Szkoły Team Coachingu HPR Group, Kursu Trenerów Biznesu Akademii SET oraz wielu szkoleń i warsztatów z zakresu zarządzania, coachingu, komunikacji i rozwoju osobistego.

DOŚWIADCZENIE

Trener i mentor z kilkunastoletnim doświadczenie menedżerskim w obszarze HR.

Jako menedżer HR była odpowiedzialna m.in. za budowanie strategii oraz rozwiązań personalnych w różnych branżach – od biznesu po administrację państwową. Zajmuje się doradztwem organizacyjnym na poziomie tworzenia struktur i procesów, a także wspieraniem kadry menedżerskiej w zakresie analizy, oceny i konstruktywnego feedbacku, procesów coachingowych oraz programów szkoleniowych, wdrożeniowych i naprawczych.

Specjalizuje się w obszarach: HR, współpracy i zarządzania zespołami, efektywnej komunikacji i autoprezentacji, motywacji i zarządzania zmianą, asertywności, profilaktyki wypalenia zawodowego, zarządzania sobą w czasie, identyfikacji i zmiany niezdrowych przekonań, wyznaczania i osiągania celów, work-life balance, kompetencji coachingowych oraz praktycznych zagadnień prawa pracy, a także rozwoju osobistego.

Jako coach posiada doświadczenie obejmujące zarówno business coaching, jak również coaching rozwoju osobistego i zawodowego. Jako trener stawia na praktykę i metody pracy warsztatowej ze szczególnym uwzględnieniem procesu grupowego. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne metody i narzędzia, w tym m.in. Action Learning, RTZ (certyfikat I°), Points of You™, NVC, MindSonar®, techniki pracy z ciałem oraz arteterapii (certyfikacja ATE).

Prowadzi autorskie indywidualne i grupowe warsztaty umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych w oparciu o ekspresję ruchową z wykorzystaniem technik poprawiających świadomość ciała, improwizacji ruchowo – tanecznej, a także arteterapii mające na celu przełamywanie ograniczeń psychiki i ciała, wzrost pewności siebie, pracę z emocjami i umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

 PRYWATNIE

Prywatnie szczęśliwa żona i mama, pasjonatka wszelkich form aktywności ruchowej. Największą pasją jej życia jest taniec i kontakt z ludźmi, dlatego niezmiennie od kilkunastu lat prowadzi zajęcia i warsztaty rozwojowo-taneczne, na których zaraża swoją niesłabnącą energią i uśmiechem, czerpiąc satysfakcję osobistą ze zmian zachodzących w uczestnikach zajęć.

Kontakt